D-Smart Net Bağlantı Sorunu!

Ebru A. |

Her gün arayıp arıza kaydı bildiriyorum en son kaydımı 25 Mart'ta bildirdim ama arıza kaydı açılmamış 5 aydır neti adam gibi kullanamadım sürekli kopma var şimdi yine aradım sistemde sorun var sabah arayın deniyor bunlar dalgamı geçiyor benimle arkadaş paranı alıyorsan benim hizmetimi vereceksin en geç 48 saatte çözüm bulunuyor denilerek üye yapıldı 5 ay geçti hala hiçbir gelişme yok bu son arayışım hala düzelmezse yasal haklarımı kullanıp boşuna ödediğim paraları kat kat geri alacağım. Bu son şikayet bildirişim benim bağlantı sorunumu acil çözün ekip gönderin baktırın telefon başına iş bilmeyen, eğitimsiz insanları koymakla olmaz bu işler. Mahkemede siz uğraşırsınız mağdur etmeyin!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  16:04

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 27 Mart
  10:25

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart