D-Smart Net Bağlantı Problemi.

Mustafa K. |

D-Smart Net tam 1 aydır bağlantı sorunu yaşıyorum ve yine tam 1 aydır arıza kaydı bırakıyorum. Her seferinde arıza kaydınız alınmıştır, ekiplerimiz size geri dönüş sağlayacaktır deniyor. Daha 1 kez arızanız giderildi diye geri dönüş olmadığı gibi, arızayı da gideremedi. 1 ay az bir süre değil arkadaşım, tam 1 ay. Bu kadar da ilgisizlik olmaz. Bu hafta giderilmezse sorun tüketici hakem heyetine başvuracağım artık, 24 aylık taahhüt var, iptal edeceğim. Kullanmadığım hizmetin parasını ödüyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 06/02/2015 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 04 Şubat
  15:20

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart

 • Mustafa K.
  02 Şubat
  16:42

  Durun siz yazmadan ben yazayım vereceğiniz cevabı...

  "Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. "