D-Smart Net Bağlantı Problemi!

Nihat B. |

Günlerdir Dsmart net telefon numaralarına ulaşmaya çalışıyorum cevap verilmiyor. Aradığım zaman beni aktardıkları yerde problem var " we have problem please try again " gibi gereksiz bir cevap alıyorum aktaran insanlara 3-4 kez vurgulamama rağmen aktardığınız yerde problem var ilgilenilmiyor benimle diye. 0 212 579 ** **. İnternette bağlantı problemi var. Teknik servis alamıyorum. Bağlantım gün içerisinde sürekli ama sürekli kopup duruyor hiç bir şekilde memnun değilim verilen hizmetten Anlaşmamı iptal edeceğim. Kime nasıl ulaşmalıyız. Bu mu yaptığınız iş. Reklamlara vereceğiniz paraları birazda hizmetinize verseniz daha olumlu olacaktır.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat B.
  01 Temmuz
  22:50

  Dsmartli oldugum icin kendimi pişman hissettiriyoriar

 • Nihat B.
  03 Ağustos
  20:33

  Herhangi bir geri dönüş saglanmadi baglantida hala sebebsiz yere kopmalar yaşıyorum dsmart tv de Plus özellikli almiştim aldıgım günden beri calismiyor...

 • 29 Nisan
  15:13

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 29/04/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.