D-Smart Net Bağlantı Kesiliyor Sebebi Anlaşılmıyor!

Hakan Yusuf Y. |

Öncelikle 2 aydır 3 kere internet bağlantım kesildi ve bunun sebebi anlaşılamıyor. Arıyorum
D-Smart Net müşteri hizmetlerini ve 35 dk kadar beklemede kalıyorum. Sonrasında orada bir işlem yapılıyor ve birden internetim geliveriyor.

Bunun yanında D-Smart kanallarında problem yaşadım, bana çanağın yönüyle alakalı problem olduğunu söylediler. 7-8 kanalı izleyemiyorum dedim servis çağırın dediler. Servis ücreti 50 TL tarafımdan ödenecekmiş.

D-Smart benim kanallarımı kurduğunda çanağın yönüne neden bakmamış çok merak ediyorum. Baştan savma işin cezasını neden ben çekiyorum? Bana bir hizmet sunuluyor, ben hizmeti tam olarak alamıyorum ve sağlanamayan bu hizmetin cezası yine bana kesiliyor.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 12 Kasım
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.