D-Smart Net Bağlantı Hızım Düştü!

Mehmet T. |

D-Smart Net'ten internet bağlantı hizmeti alıyorum. Dün hız testi yaptığımda hızımın 2.5 mbps olduğunu gördüm oysa ben 8 mbps için para ödüyorum. Çağrı merkezini aradım kayıt aldık yarın düzelteceğiz dediler ama düzelmedi.

Çağrı merkezine 30 dakikadan önce ulaşmak mümkün değil. Üstelik işi bilmeyen çalışanlar yüzünden bir de bağlandıktan sonra bekliyorsunuz umarım D-Smart Net bu bağlantı düşürme hızını bilinçli yapmıyordur. Derhal mağduriyetimin giderilmesini ve tarafıma bir açıklama yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  12:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 17/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 06 Aralık
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.