D-Smart Net Bağlantı Hızı Çok Düşük.

Savaş B. |

D-Smart Net her hafta aynı sorunu yaşıyorum. 8 mbit olması gereken hattım 3 mbit'in üstüne çıkmıyor. Her seferinde arayıp düzelttirmekten bıktım. Tüketici hakları mahkemesine başvuracağım artık.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş B.
  28 Ocak
  16:24

  arayıp sürekli aynı şeyleri söylüyorsunuz, anlamayan ben değilim sizsiniz. bağlantı kalitemi sağlayamıyorsunuz ve geçiştiriyorsunuz. taahhüt bitsin bir daha yüzüne bakmam bu şirketin.

 • 13 Ocak
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 11/01/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 10 Ocak
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.