D-Smart Net Bağlanmayan İnternete Fatura Yansıtılması!

Tunur A. |

2-3 ay önce bağlanmayan internetin faturası geldi diye şikayette bulundum ödeyeceksiniz dediler sonra buradan yazdım incelediler. Hatalarını anladılar, özür dilediler ve yansımış faturayı sildiler, Şimdi bir baktım 36 TL yine fatura göndermişler.

Sizden kurtuluş yok mu? Her seferinde sizin müşteri hizmetlerinizi arayıp her seferinde farklı bilgi veren kimin ne yapılması gerektiğinden haberi olmayan acemi call center personeliniz ile görüşerek sinirimi bozamam. Lütfen bu faturanın iptalini sağlayın ve bir daha beni hiçbir şekilde rahatsız etmeyin. Faturada gönderip durmayın, D-Smart Net sisteminizden beni silin sizden hiçbir hizmet almadım, almayacağım da.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunur A.
  12 Ağustos
  15:33

  iletişim bilgilerim günceldir, müsait olmadığım için açamadım tekrar arayabilirsiniz.

 • 12 Ağustos
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 12/08/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 12 Ağustos
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.