D-Smart NET Bağlanmayan İnternet!

Haşim N. |

Yaklaşık 8 yıldır D-Smart kullanıcısıyım.04.02.2014 tarihinde D-Smart Net'e üye oldum. Telekom görevlileri 1 gün sonra hattı çektiler. Fakat D-Smart Net müşteri hizmetleri ile yaptığım (Teknik Destek Birimi) 3 uzun görüşme sonucunda(hepsini ben aradım) İnternet'im bağlanamadı.

Sürekli arıza kaydımın alındığı ve aranacağım söyleniyor. Üyeliğimin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen İnternet'im hala yok ve faturam ise kullanmadım günleri de kapsayacak. Reklamın yapıldığı gibi çok hızlı İnternet derhal İnternet gibi sloganlar çok doğru değilmiş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 12/02/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 12 Şubat
  11:19

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.