D-Smart Net Aylar Önce Kapattığım Aboneliğe Fatura Yolladılar.

Ege S. |

Aylar önce tüm borçlarını ödeyip kapattığım 1223162643 no.lu hattıma aylar sonra 96 lira borç gönderdiler. 1 yıldan fazla farklı bir platformu kullanmaktayım. Nisan ayında uydurma bir fatura kesip 96 lira tarafıma borç çıkarmışlar. 2 gün önce cep mesajıyla Ocak ayı içinde ödememi istiyorlar. Açık ve net bir şekilde 2 yıldır ilişkim olmayan bir şirket D-Smart.

Hangi hakla neyin faturası kesiliyor? Tüm faturaları ödemeden zaten kapama işlemi yapılmıyor. Üyesi olmadığım bir süre zarfında nasıl fatura kesiliyor. Bu resmen tüketiciyi yanıltmaktır. Tazminat davası açıyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  17:23

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/01/2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ocak
  11:49

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart