D-Smart Net Arızalı Modem Sorunu!

Barbaros C. |

Ttnet aboneliğimin bitmesine yakın D-smart tarafından aranarak D-smart internet aboneliğine geçtim.D-smart internet hattım aktive edilmeden önce bayisi aracılığı ile modem getirdiler ancak kurmadılar. Açılınca kendim kuracaktım. Aktivasyon işleminden sonra modemi taktığımda arızalı olduğu tespit edildi.

D-Smart müşteri hizmetleri ile defalarca konuşmam sonucu modem değişikliği için bayi bildirdiler. Ben modemin gönderilerek evimde değiştirilmesini aksi taktirde aboneliğim iptalini istediğimde 207 tl lik bir ödeme karşıma çıkardılar. Vermediği bir hizmet için D-Smart ücret talep etmekte. Sözleşme imzaladığım için beni bu şekilde cezalandırdılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem Teknik Servis Kurulum

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barbaros C.
  25 Mayıs
  11:30

  daha önce belirtiğim arıza ile ilgili dönüş yapılmadı.arızalı modemim değiştirilmediği gibi tenezzül edip aramıyorlar bile.otomatik olarak tüm şikayetlere aynı cevabı yazıp aramıyorlar.bu nasıl hizmet.

 • Barbaros C.
  24 Mayıs
  12:22

  21.05.2013 TARİHGİNDE BİLDİRDİĞİM ŞİKAYET İÇİN DÖNÜŞ YAPILACAĞI BELİRTİLDİ.ŞU ANA KADAR İLGİLENEN YOK.DSMART ŞİKAYETLERİN ALTINA BU MESAJI SADECE YAZIYOR İLGİLENMİYOR

 • 21 Mayıs
  15:31

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.