D-Smart Net Aralıkta İptal Edilen Aboneden Şubat Faturası Alındı!

Emre Y. |

28.12.12 Tarihinde kapatmış olduğum smile adsl aboneliğime bağlı olarak 98 tl lık fatura olduğu gerekçesi ile k.kartımdan otomatik olarak ödeme alınmıştır. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerinin bana söyledikleri aboneliğiniz kapatılması için posta yolu ile dilekçe yazmamı söylediler. fakat ben 28.12.12 tarihinde smile adsl aboneliğimin kapatılmasını istediğimde hattınız kapatılmıştır ve kullanmadığınız taktirde de size fatura gelmeyecektir. diye bilgi verilmiştir.

Kendilerine böyle bir şey söylemediğinizi belirttiğimde ise bana kayıtların dinleneceğini geri dönüş yapacaklarını söylediler. ama geri dönüş yapanda olmadı kendilerinden şikayetçiyim halada bir bilgi veren olmadı.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Y.
  19 Mart
  12:56

  Benim sorunumu halen daha cozulmedi bilgilerinize

 • 14 Mart
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/03/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.