D-Smart Net Altyapınızın Olmaması Beni Suçum mu?

Süleyman Y. |

Ben adres değişikliği yaptırdım internetim için ama maalesef yeni adresimde alt yapı olmadığı için internet bağlanamıyor ve ben kapatmak zorunda kaldığım için bana 386 TL gibi fiyat çıkıyor! Altyapı olsa ben kapatmak istemiyorum ama elimden gelen bir şey yok neden benden bu kadar para isteniliyor? ben bu parayı vermek istemiyorum, benden kaynaklanan bir durum değil, altyapınızın olmaması benim kabahatim değil.

Bana yardımcı olmanızı talep ediyorum ve cevap bekliyorum.

Etiketler :

Devir/Nakil Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Süleyman Y.
  02 Nisan
  15:56

  Ben vermiş o l d u g u n u z site ya da telefon numarasını aradım ama bana o d e y e c e k s i n i z diyorlar bana yardımcı olun lütfen yeni t a s ı n d ı g ı m evde bole altyapı yok diye kapatıyorum interneti s o z l e ş m e 8 ay kaldı bitmesine benim elimde değil kapatmak alt yapı olsa k u l a n ı r ı m zaten ama akıl verin bana neden k u l a n m a d ı g ı m internetin parasını vereyim ve kapadım diye 386 TL gibi bir fiyat neden o d u y e c e k s i n i z diyorlar gerekli yerlere iletilmesine arz ederim,

 • 02 Nisan
  15:44

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart