11 Haziran 2015

D-Smart Net Altyapı Hizmeti Olmayan İkamete Fatura Gönderimi!

Alt yapı hizmeti bulunmadığı D-Smart interneti hizmetini kullanmama rağmen tarafınıza 30 Nisan 2015 ve 1 Mayıs 2015 tarihinde iptal talebinde bulduğum.

D-Smart: İptal talebinden vazgeçerseniz alt yapı hizmeti gelene kadar bir fatura gönderilmeyeceği söylemiştir. En son gelen faturada 94,79 TL ücretin iptalini ve alt yapı hizmeti gelene kadar (kayıtla da var) gibi yeni bir fatura gönderilmemesini rica ederim. 10.06.2015.

Akin 180 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi23 Haziran 2015

  Değerli Abonemiz; D-Smart İnternet sözleşmenizin 4.1.11. maddesinde yer alan “İşbu Sözleşme kapsamında, Internet Servis Sağlayıcılığı hizmetlerinin alınabilmesi için gerekli olan Binaiçi alt yapı ve tesisatın hizmetin sağlanmasına hazır halde bulundurulmasından ABONE sorumludur. Aksi halde, hizmetlerin sağlanamamasından PLATFORM sorumlu tutulamaz.” bilgisine istinaden altyapı kaynaklı sorunlara müdahale edilemediği hususunu bilgilerinize sunarız. Eğer bina içi tesisatınız hazırsa, binanıza kadar gerekli olan altyapının sağlanması için bölgenizdeki altyapı sağlayıcısına başvurabilirsiniz Saygılarımızla, D Smart İnternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 850 266 0 266 numaralı ’D Smart İnternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da İ[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Akin 23 Haziran 2015

  Daha önceki yaptığım şikayetleri d smart dijital platform dikkate almıyor. Ve aynı faturayı tekrardan SMS olarak göndermektedir. Bu şikayetimin dikkate alınmasını ve daha önce belirtiğim gibi fatura gönderiminin geri çekilmesini rica ederim.

 • Akin 17 Haziran 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır diye mesaj göndermesine rağmen 7 gün geçti hiçbir gelişme yoktur.

 • Akin 15 Haziran 2015

  Alt yapı hizmeti bulunmadığı D-smart interneti hizmetini kullanmama rağmen tarafınıza 30 Nisan 2015 ve 1 Mayıs 2015 tarihinde iptal talebinde bulduğum, d-SMART çağrı merkezinde bana söylenen şöyledir: İptal talebinden vazgeçerseniz alt yapı hizmeti gelene kadar bir fatura gönderilmeyeceği söylemiştir. En son gelen faturada 94,79 TL ücretin iptalini ve alt yapı hizmeti gelene kadar (kayıtla da var) gibi yeni bir fatura gönderilmemesini rica ederim. 10.06.2015

 • D-Smart Net Temsilcisi11 Haziran 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön