D-Smart Net Altı Ayda Gerçekleştirilemeyen Nakil!

Ali Kemal İ. |

Ekim ayında D-Smart Net internet aboneliğim için nakil talebinde bulundum, yaklaşık 20 gün oyalandıktan sonra bölgemde Telekom D-Smart Net'e port vermediği için yapabilecekleri bir şey olmadığını, port beklemem gerektiğini ve ne kadar süreceği hakkında bilgileri olmadığını ilettiler.
İptal etmek istediğimde 560 lira taahhüt cayma bedeli istediler; üyelikten 4 ay sonra ayda 88 TL ödemem rağmen!
İnternet ve D-Smart Net 220 liraymış da ayda 140 lira indirim yapmışlar. İptal edemedim bekledim sabırla. Tam 5 ay sonra Türk Telekom görevlisi geldi bağlantıyı yaptı. D-Smart Net yarım saatte aktif edecekti. Bugün 20. gün ve defalarca görüşmeme kayıt açtırmama rağmen hala internetim aktif edilmedi. Savcılığa şikayet edeceğim.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Kemal İ.
  07 Nisan
  09:08

  Kurulum yapıldıktan tam 45 gün sonra aktif edebildiler interneti, hem de fiziksel hiçbir müdahale olmadan, yani servis gelmeden, tornavida oynatmadan, sistemden açmayı beceremediler 1,5 ay boyunca!
  Hayatımda karşılaştığım en basiretsiz firma, bunlara 24 ay taahhüt vermek hayatımın en kötü kararlarından biridir çok net!

 • 06 Nisan
  17:46

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 24 Mart
  15:35

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart