25 Ekim 2016

D-Smart Net Almadığım Hizmet Karşılığında Borçlandırıldım...

2014 yılında, D-Smart'ın televizyon ve interneti içeren kampanyasına başvurdum. Kampanya kapsamında televizyon kurulumu yapılırken internet hizmeti verilemedi ve sonunda istenirse kampanyadan ücretsiz olarak vazgeçebileceğimiz söylendi. Ben de kampanyadan çıkmak istediğimizi, teyit maksatlı olarakta herhangi bir borcumuzun olup olmayacağını tekrar ilgiliye sordum. Kayıtlarda mevcuttur. Herhangi bir ödeme yapmayacağımız, bu sorunun bizden kaynaklanmadığı teknik bir problem olduğu iletildi. Aradan iki yıl geçti yaklaşık olarak ve cep telefonuma Kapan Hukuk isimli bir yerden mesaj geldi. 44 TL borcumun olduğu, ödenmediği takdirde işlem yapılacağı yazıyordu. Sorun yaşamamak için ödemeyi yaptım. Düşük gelirli insanların cebindeki birkaç liraya tamah ederek para kazanmak hangi ahlak anlayışında vardır?

Tahir 244 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 25.10.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön