16 Mayıs 2016

D-Smart Net Almadığım Hizmet İçin Gönderilen Fatura.

t** t*** gibi düzgün çalışan bir firmadan vermiş olduğunuz reklamlarınıza kanarak size geçiş yapmak istedik. Nasıl büyük bir hata yaptık nasıl fiyasko bir kurumsunuz anlatamam. Yeni taşındığımız binada internet altyapısı olmadığından sizleri arayarak ertelemek istedik fakat çalışmış olduğunuz A elektrik bize bağlantı yaptığını söylemiş. 2 hafta her gün ama her gün bir eşim bir ben telefon trafiği yaşadık sizinle.

Biz sizden hiçbir şekilde hizmet almadık ve kesinlikle almak istemiyoruz sizi'de kimseye tavsiye etmiyoruz! En son telefon görüşmemizde hatanın sizde olduğunu ve bunun düzeltileceği söylenildi ve sabah ne göreyim e-postamda sizden gelen 24,51 TL'lik bir fatura. Bugün derhal en yetkili kim ise benimle iletişime geçmesini istiyorum aksi takdirde önümüzdeki hafta sizi tüketici hakları mahkemesi'ne şikayet edeceğim. Sizden hiç bir şekilde hizmet almadım..

Betül 229 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Betül16 Mayıs 2016

    Hala mı incelemede yapmanız gereken tek şey bayiniz ile iletişime geçmek iddia edildiği gibi bir bağlantı yapılmış ise bizim bir şeyler imzalamamış olmamız lazım bunu gösterin bunu belgeleyin. Yapmanız gereken bu kadar basit biz bunun için yaklaşık 3 haftadır zaman harcıyoruz size. Nasıl çalışan bir kurumsunuz anlayamadım rezillik başka bir kelime bulamıyorum.

  • D-Smart Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön