D-Smart Net Adsl Nakil İşlemleri Gerçekleştirilmiyor!

Melih T. |

1 Haziran saat 13.00 civarı D-smart neti arayarak İstanbul'dan Çanakkale'ye taşındığımı ve internetimin yeni adrese geçirilmesini istedim. Herkese söyledikleri gibi 7 iş günü dediler ancak 9. iş günü ve ses seda yok. Çağrı merkezindeki arkadaşlar tutturmuşlar bir aciliyetini belirtiyorum, oyalayıp duruyorlar. Home-ofis çalışan ve işlerinin büyük kısmı internetle olan biri olarak ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Daha da kötüsü sitedeki şikayetleri okuduktan sonra D-smart'ın müşterisinden başka her şeyi dikkate aldığını düşünüyorum. En ufak bir sıkıntıda taahhüt var ceza keseriz diyerek insanları tehdit edip verdiği taahhüte uymamak işletmenin basitliğini ortaya koyuyor maalesef.

Etiketler :

Devir/Nakil Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  16:56

  Değerli Abonemiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 8804447286 hizmet numaralı D-Smart internet aboneliğinizin nakil süreci 17.06.2015 tarihinde tamamlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  D-Smart İnternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 850 266 0 266 numaralı D-Smart İnternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 11 Haziran
  15:50

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart