27 Mayıs 2014

D-Smart Net ADSL' den Fiber İnternet'e Geçiş Fiyaskosu.

Adres değişikliği nedeniyle Kullanmakta olduğum ADSL hizmetini yeni adresime Fiber nete taşımak için 05.05.14 tarihinde Müşteri hizmetleri gerekli işlemleri yaptık. 48 saatte modemin geleceği bilgisi verilmesi rağmen, bu güne kadar defalarca karşılıklı telefon görüşmeleri geçmesi sonucu modem geldi.

Kurulumunu Telekom görevlisi yaptı ve akşam servis açılınca İnternet'i devreye almak için yeni kullanıcı adı ve şifre bilgilerime erişmek için Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede sistemdeki ve modemim de ki bilgilerin uyuşmadığı bilgisi verildi ve 48 saat içerisinde çözüleceği vaadi verildi. 10 günü aşan süredir kullanamadığım İnternet'in faturasını ödemek zorunda kalacağım ve taahhüt nedeniyle...

Selçuk 274 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk31 Mayıs 2014

  İnternetim bu sabah itibariyle açıldı. Müşteri temsilciliğiyle yaptığım görüşmede vaad edilen 15 günlük bonusu bu ayki faturamda gördüğümde daha mutlu olacağım.

 • Selçuk30 Mayıs 2014

  Sitedeki şikayet formuna müşteri hizmetlerinden bilgi verilmiştir mesajı yazıp şikayeti kapatmaya çalışmak çözüme yönelik bir davranış değildir. Hala internetimi kullanamamaktayim şikayetim devam etmektedir

 • D-Smart Net Temsilcisi28 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 28/05/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön