Murat D. Teşekkür Mesajı

Keşke buraya şikayet açmadan sorunum çözülmüş olsaydı.Yaklaşık 20 defa aradım çözülmedi şikayetvar iyi ki varsın

D-Smart Net Adres Güncellemesi Yapmadılar!

Murat D. |

Daha önce yaptırdığım nakil işleminden sonra elime ulaşmayan faturalar için 20.12.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım durumu ilettim son aya ait olan faturamın yeni adresim yazılı şekilde mail adresime gönderilmesini talep ettim. Bu işlem için yaklaşık 5-6 defa aradım ancak bir türlü yeni adres yazılı olan fatura tarafıma ulaştırılamadı .

Gönderilen faturaların tamamı eski adresim geçerli olacak şekilde idi. Bu esnada beni Türk Telekom'dan aradılar ve şu an oturduğunuz adrese nakil talebi vermişsiniz dediler. Aynı gün durumu D-smart'a ilettim. 48 saat içerisinde internetiniz açılır demelerine rağmen; 5 gündür internete giremiyorum. Acilen durumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  30 Aralık
  13:48

  Keşke buraya şikayet açmadan sorunum çözülmüş olsaydı.Yaklaşık 20 defa aradım çözülmedi şikayetvar iyi ki varsın

 • 27 Aralık
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Murat D.
  26 Aralık
  13:59

  Bu süreç zarfın da firmayı yaklaşık 20 defa aradım internetim halen gelmiş değil.Müşteri hizmetleri desen bir türlü bağlanmıyor.Ödeyeceğim telefon faturasıda cabası.