18 Ekim 2016

D-Smart Net Adil Kullanım Noktası Doldu Uyarısı...

Uzun yıllardır D-Smart TV ve internet kullanıcısıyım. Son iki aydır anlamsızca ve saçma olarak adil kullanım noktası doldu uyarısı alıyorum. Saçma diyorum çünkü geçen ay 10 gün boyunda tatilde olmamıza rağmen ve son 10 günde AKN dolmuş olması karşısında 10 günde 50 GB internet kullanmış olmamız gerekiyor. Bu durum gerçekten çok saçma. 3 kişilik ve normal bir çekirdek ailenin kullanımının son iki ayda birden bire hiçbir sıra dışı bir kullanım olmaksızın 50 GB sınırını geçiyor olması normal bir durum değildir. Bu durumu müşteri hizmetlerinize aktardığımda yine çok sapma olarak durumun kendilerinden değil BTK dan kaynaklandığı cevabını aldım. Bu cevabı yarın BTK ya da şikayette bulunarak ileteceğim. Bu durumun çok acil düzeltilmesini talep ediyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı ve başka bir servis sağlayıcıdan hizmet alacağımı bildiririm.

Zafer 323 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön