31 Ekim 2016

D-Smart Net Adil Kullanım Kotası Hakkında Yanlış Bilgilendirdi.

D-Smart internet ve TV hizmetini 1 ay önce almaya başladım. Firma ile çalışmaya başlamadan önce birkaç kez görüştüm ve bilgi aldım. Paketi seçerken de bu bilgilere istinaden seçimde bulundum. Bana, fiber internet kullandığım için kotayı aştığımda hızımın en fazla 10mb'e düşeceği birkaç kez söylendi. Konuşmalarımız kaydedildi, ancak daha ilk ay kotayı aştığımda hızım 3mb'e düştü. Şimdi müşteri hizmetlerini aradığımda ise herkesin hızının 3mb'e düşürüldüğü ilk bilgilendirme ile ilgili bir şey yapamayacakları iletildi. Firmadan bu konuyla ilgili çözüm bekliyorum.

Bayram 191 Okunma

Cevaplar

 • Bayram10 Ocak 2017

  Firmalar lütfen cevaplarınızı standart bir şekilde göndermeyin, benim sorum ayrı sizin cevabınız ayrı, sonuçta siz cevap vermiş oluyorsunuz? Ama hiç alakası yok benim sorduğum şey ile sizin cevabınızın?

 • Bayram05 Kasım 2016

  Yazdığınız cevap benim soruma karşılık gelmemektedir. Ben adil kullanım kotası aşıldıktan sonraki kısıtlama ile bana verilen ilk bilgi arasındaki farklılıktan bahsediyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Fiber VDSL 24Mb ekadar (FTTB) - limtsz(AKN 35GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 46,012 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 35 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla.

 • D-Smart Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön