20 Eylül 2014

D-Smart Net Açma Kapama Bedeli!

Ödemesi geciken internet faturası yüzünden açma kapama bedeli yansıtıldı.Gecikmiş faturadan dolayı işlenen faiz ücretini anlayışla karşılayabilirim fakat bu açma kapama bedeli olarak faturaya yansıtılan 16.26 lirayı anlamakta zorluk çekmekteyim. Ödenmemiş fatura boyunca zaten internete giriş kısıtlaması koyuyorsunuz ki almadığımız hizmetin faturasını sonradan ödemiş oluyoruz.Bu bedeli gerektirecek ek uygulamanız nedir?Bildiğim kadarıyla masraf edip eve kadar eleman göndererek mühürleme işleminiz olmuyor.

Uğur 257 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 17 Ekim 2014

  ilgili birimden tarafıma herhangi bildirimde bulunulmamıştır. D-Smart bilgilendirme yapılacaktır diyerek olayı sümen altı etmiştir.

 • Uğur 28 Eylül 2014

  D-smart tarafından konunun ilgili birime iletileceği yönünde bilgi verildi şu ana dek tarafıma geri dönülmüş değildir.

 • D-Smart Net Temsilcisi22 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 22/09/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi22 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön