01 Nisan 2013

D-Smart Net Açılan Hat İptal Edilmedi!

Dsmart tarafından yaklaşık 8 yada 9 ay önce arandım ve Dsmart +sınırsız internet ile ilgili bilgi verildi ve üyelik başlangıcı konusunda anlaşmamıza ve firma tarafından adıma Türk Telekomdan sabit hatta bağlatılmıştı fakat kurulum için verilen süre zarfı içerisinde gelinmediği için 195970*** nolu üyeliğimi daha başlamadan iptal ettirmiştim.

Dsmart tarafından kesilen 2 adet faturamda iptal edildi ama adıma açtırdıkları sabit hat telefonunu kapattırmadıkları için Türk Telekom tarafından arandım ve 90 tl lik bir borcum olduğuna dahil bilgi aldım oysaki ilgili sabit hat Dsmart tarafından açıldığı için yine Dsmart tarafından kapatılması gerektiği kanaatindeyim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Adem 39 Okunma

Cevaplar

  • Adem01 Nisan 2013

    Merhaba, ilgili tarihte tarafımı arayan arkadaşada söyledim ben ilgili şikayetime yazılı olarak cevap istediğimi söyledim bu tarafıma verilen cevapla beni ikna ettiniz ama benim türk telekomu ikna etmem gerekiyor bu nedenle ya yazılı cevap dönülsün yada türk telekomla irtibata geçilsin.ve ilgili sorun çözülsün aksi taktirde d smart yüzünden türk telekomla mahkemelik olacağım.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, 30.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön