02 Nisan 2013

D-Smart Net Abonelik İptali Konusunda Zorluk Çıkartılıyor!

Firma ile abonelik için bir sms yeterli iken kapatılması talebiniz hakkında işlem yapmaları uzun sürmekte ve kullanmadığınız hizmet için Adsl ödemesi yapmaya devam edeceğiniz bilgisini veren gevrek gevrek konuşabilen müşteri hizmeti adı altında elemanları mevcut. Kapatma talebinde bulunmuş olduğum halde dalga geçer gibi kampanya bilgisi vermek için aradık sizi diyebiliyorlar.

Kapatılmama sebebi de yazılı müracaatımın içerdiği mektubun taraflarına ulaşmaması. Şayet posta iletilmezse bile benim sözlü talep içeren konuşmalarım dikkate alınmadığı gibi bu şekilde haksız kazanç sağlamaya devam edecekler. Lütfen konu ile ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hacer 44 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön