11 Mart 2016

D-Smart Net Abonelik İptal...

D-Smart Net'e üye olduktan birkaç ay sonra taşındım ve nakil istedim. Nakil işlemim alt yapı sorunu nedeniyle yapılamadı ve sözleşme tarihi boyunca hiçbir şekilde hizmet alamadım. Sözleşmem bittiği için abonelik iptal ettirmek istedim nakil durumu aktif olduğu için abonelik iptali yapılamıyor denildi bende nakil işleminin durdurulmasını istedim ve daha sonra abonelik iptali için başvurdum. Nakil işlemini iptal ettirdiğim için eski oturduğum adres üzerinden aboneliğimi devam ettirmişler ve faturalandırmaya başlamışlar. Aboneliğim bitmesine rağmende cayma bedeli talep etmektedirler.

Mehmet 236 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

  Şikayetimi dikkate alarak mağduriyetimi gideren d Smart firmasına teşekkürlerimi iletiyorum

 • D-Smart Net Temsilcisi22 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22/03/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mehmet12 Mart 2016

  Şunu da belirtmek istiyorum kullanmadığım internet faturalarını hiçbir şekilde odemeyecegim ve kendiliğinden uzayan sözleşmeyi de kabul etmeyecegim. Gerekirse hakkımı yasal yollarla arayacağım. Magduriyetim cozulmezse de elimden geldiği kadar tanıdıklarıma es dosta size üye yaptırmayacağım.

 • D-Smart Net Temsilcisi11 Mart 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön