22 Aralık 2015

D-Smart Net Aboneliğim Aktif Edildiği Halde İnternete Bağlanamıyorum.

Yaklaşık 14 gün önce aboneliğim aktif edildi ancak modem ADSL ışığı yanmamakta ve internete girememekteyim. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı açtım ancak kimse gelmedi ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim aldığım cevap ise çok komik ekip gelmediği halde ekibimiz gelip sorunu çözmüşler dediler. İkinci kere kayıt açtık ekip gelmedi.

Müşteri hizmetlerini aradım bildirdim aramışlar ulaşamamışlar dediler. 3.kere arıza kaydı açtık en geç 48 saat içerisinde gelmeleri gerekirken 6 gündür kimse gelmiyor. En son ki müşteri hizmetleri görüşmemde temsilci utanmadan bana bağırıyor. Lütfen sorunumu çözün. Böyle bir ciddiyetsiz bir firma olamaz..

Leyla 124 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22/12/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön