26 Ekim 2016

D-Smart Net Abone Olduğum Günden Beri Bitmeyen Çile...

D-Smart'a TV hizmeti ve internet hizmetinin birlikte sunulduğu bir paket ile abone oldum. İlk başta üyeliğimi gerçekleştiren temsilci ile yalın internet ile devam etmek istediğim konusunda hem fikir olduk. D-Smart müşteri temsilcisi; önceden ADSL hizmeti aldığım telefon hattını kendileri kapatacağını, benim hiçbir prosedürle uğraşmak zorunda kalmayacağımı söyledi. Aradan 4-5 ay geçtikten sonra o telefon hattının kapatılmadığını, biriken faturalar nedeniyle neredeyse hukuki sürece geldiğini öğrendim. D-smart'ı aradım tabi, telefonun ucundaki arkadaş, evraklar bize ulaşmadı, işine gelirse tarzında bir yaklaşımla görüşmeyi sonlandırdı. Tüm o telefon hattı faturalarını ödemek zorunda kaldım. Şimdi ise adres değişikliği nedeni ile internet için nakil talebinde bulundum. Sonuç olarak aradan geçen günlere rağmen bu şikayeti cep telefonumda bulunan internet bağlantısıyla gerçekleştiriyorum.

Nail 679 Okunma

Cevaplar

  • Nail03 Kasım 2016

    1 Ay geçmesine rağmen hala internet nakil işlemimiz gerçekleştirilmedi. Bu konuda d-Smart bir defa bile bizi aramadı. Biz kendi işimizi çözmek adına alt yapı sağlayıcı firma ile görüşüp teknik problemi öğrendik. Problemi söylediğimiz halde bile en ufak bir gelişme olmadı. Ruh hastası olmak isteyen d-smart'tan hizmet alsın.

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön