03 Nisan 2013

D-Smart Net 8 Gündür Bağlantı Yok!

D-Smart + internet kampanyasından faydalanmak için 1 ay önce yapmış olduğum başvuruda ilk sözleşmemi 15 gün sonra İnternet bağlantısı yapamadıkları, hatalı kayıttan dolayı iptal edip yeni sözleşme oluşturdular. Yeni sözleşmenin 8. günü İnternet bağlantım hala yok ne zaman bağlanacak dediğimde bizimle ilgili süreç tamam Türk telekom süreci devam ediyor denildi. Sözleşme iptali süresi 7gün siz interneti bağlayamadınız iptalde bir problem olurmu diye sorduğum da ilk sözleşmede olmaz denilip 15 gün tv kullanıp iptal ettiler. İkinci abonelikte ise siz tv izliyorsunuz iptal edilmesini isterseniz 159 tl ceza ödersiniz denildi. Ben 159 tl ödeyip iptal ettiriyorum.

Önder 26 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Önder 03 Nisan 2013

    Dsmart + internet kampanyasından faydalanmak için 1 ay önce yapmış oldugum başvuruda ilk sözleşmemi 15 gün sonra internet baglantısı yapamadıkları, hatalı kayıttan dolayı iptal edip yeni sözleşme oluşturdular. Yeni sözleşmenin 8. günü internet baglantım hala yok ne zaman baglanacak dedigimde bizimle ilgili süreç tamam Türk telekom süreci devam ediyor denildi. Sözleşme iptali süresi 7gün siz interneti baglayamadınız iptalde bir problem olurmu diye sordugum da ilk sözleşmede olmaz denilip 15 gün tv kullanıp iptal ettiler. ikinci abonelikte ise siz tv izliyorsunuz iptal edilmesini isterseniz 159 tl ceza ödersiniz denildi. Ben 159 tl ödeyip iptal ettiriyorum. AMAN DİKKAT EDİN

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön