19 Ocak 2015

D-Smart Net 6 Gündür İnterneti Kullanamıyorum.

13.01.2015 tarihinde İnternet bağlantısı kesildi ve 6 gündür sorun çözülmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım (ki kendilerine ulaşmak ortalama 50 dakika sürüyor), arıza kaydı bıraktım fakat sorunun çözülmesi için herhangi bir gelişme olmadı.

İnternet bağlantısı olmadığı için; bu süre zarfında yapamadığım işlerim nedeniyle telafisi zor problemlerle uğraştım. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek adına harcadığım konuşma süreleri (yaklaşık 200 dk) için GSM şirketine ödeyeceğim ekstra fatura bedelini ve bir haftaya yakın İnternet hizmeti almadığım ayı içeren D-Smart fatura bedelini de üzerine koyarsak; şirketin, müşterilerine yaşattığı sıkıntının ne boyutlara ulaştığı daha net görülebilir.

Erman 73 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön