30 Mart 2015

D-Smart Net 6 Aydır Havaya Para Ödüyorum!

Ekim ayında bağlatmış olduğum D-Smart TV ve D-Smart Net İnternet kampanyasında bağlattığım günden beri interneti kullanamıyorum. Sürekli telefonla irtibata geçtiğimde arıza kaydının alındığını 1 gün sonrada arızanın giderildiği mesajını gönderiyorlar. Tekrar arayınca Türk Telekom ekipleri gelecek bakacak onlarda binanın ana kutusuna kadar olan kısma bakıyorlar eve kadar olan bağlantı için benim baktırmam lazımmış.

Evin hattında bir sıkıntı olabilir diye 3 defa elektrikçi çağırdım adamlar burada bir sıkıntı yok D-Smart Net ile ilgili problem diyor onlarda. Çerkezköy Kapaklı'da ikamet ettiğim için teknik ekip gönderemezlermiş buraya böyle bir hizmetleri yokmuş. nereden bulaştım bu D-Smart Net'e ya hu!

Muharrem 80 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön