D-Smart Net 3 Ay Boyunca İnternet Hızım Yükseltilmedi.

Mustafa Sertan A. |

D-Smart Net 8mbps sınırsız İnternet aboneliğimi, 21.11.2013 tarihinde 16 Mbps sınırsız İnternet'e yükselttim. Bu tarihten itibaren İnternet hızım hiçbir zaman 8 Mbps'yi geçmedi. 25.03.2014 tarihinde D-Smart Net müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede İnternet hızımın hiç yükseltilmediğini öğrendim.

Belirtmiş bulunduğum süre zarfındaki yavaş İnternet için ödediğim hızlı İnternet tutarlarının hesaplanıp bir sonraki fatura dönemine mahsup edilerek tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde üyeliğimi iptal ettireceğim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Sertan A.
  09 Temmuz
  00:06

  d-smart net d-smart tv hizmeti alıyorum fakat sürekli faturalarım fazla geliyor. müşteri hizmetleri ile görüşüyorum ayrı vakitlerde 3 kez görüştüm ardından faturalar vaadedilen tutarda gelmedi. bu durumun üzerine internet hızım geçen ay başında 10 gün boyunca 75gb akk yı doldurmamama rağmen geçen aydan ötürü 3mbit hızında takılı kalmış. aldığımız hizmette sorun yaşadığımızda bu ödediğimiz faturaya yansımalı. müşterimiz sizi memnun etmek için faturanızda indirim yaptık denilebilirdi.

 • Mustafa Sertan A.
  30 Mart
  12:27

  tarafımla iletişime geçilmiyor.

 • Mustafa Sertan A.
  27 Mart
  21:27

  En kısa sürede cevap bekliyorum.

 • 27 Mart
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.