D-Smart Net 25 Gün Oldu İnternet'e Giremiyorum.

Mehmet Ersin D. |

Daha önce 13 Şubat'ta açtığım şikayet kaydı ile ilgili henüz bir gelişme olmadığı için tekrar şikayet kaydı açmaya karar verdim. D-Smart NET'in 18834**4 hizmet no'lu yeni ama geçiş yapmama rağmen 25 gündür İnternet'e giremeyen bir müşterisiyim.

Sorunu geçiş yaptığım diğer firmanın üyeliğimi iptal etmemesine bağlıyorlar fakat diğer firma 6 gün önce iptali gerçekleştirmiş. Ki iptal işlemini de D-Smart Net biz yapıyoruz demişti ama kendi araştırmam sonucu benim yapmam gerektiğini yoksa iptal edilemediğini öğrendim ve iptalini kendim yaptım. Ama hala D-Smart Net bana İnternet hizmeti vermiyor. Çözüm istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/02/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 25 Şubat
  14:31

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.