20 Ocak 2014

D-Smart Net 2 Gündür Hızım 8 Yerine 4 Mbit!

İnternet hızım 8 mbit e kadar sınırsız. 2 gündür modemde gelen hıza bakıyorum, 4 mbit. Lütfen dikkat edin; Bu şartlarda Sağlayacının sizi sınırlaması gereken hızın 8 mbit olması gerekir. Size gelen hızda düşüş olabilir, bu ayrı bir konu, ama bana verdiği gibi 4 mbit olamaz.

Ben arayıp hızımı 8 mbit yaptırmasam 4 mbit ile devam edecektim. Bakın ödediğim ücret 8 mbit ücreti ama onların verdiği 4 mbit. Tekrar söylüyorum; Kablolar, bağlantılar vs etken olur fakat size verecekleri hız 8 mbit olması gerekir.

Modemden bu detayları görebilirsiniz. (Hemen hemen bütün modem arayüzlerinden Size verilen hızı da, ulaşılabilir maksimum hızı da görebilirsiniz)

Not: Daha önceki şikayetlerimi de dikkate alın lütfen.

Bahattin 67 Okunma

Cevaplar

 • Bahattin23 Ocak 2014

  Kesinlikle taahhüt bitmesini beklemekteyim. D-smart'la TV konusunda sıkıntı yaşamadık ama internet konusunda katetmesi gereken çok çok çok yol var... Bu konuda kesinlikle kurumsal güvenirliği yok.

 • Bahattin20 Ocak 2014

  Hızımın neden 4 mbit e indirildiği hakkında tek bir cevap alamıyorum. Benim müşteri hizmetlerini aramam ile 8mbit e çıkarıldı, fakat neden 4mbit e indirildiği hakkında hiçbir mantıklı açıklamaları yok! Yeni abonelik araştırması içinde olanlar, lütfen bu ve diğer şikayetlerimi dikkate alınız...

 • D-Smart Net Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 20.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön