D-Smart Net 2 Aydır İnternet Bağlayamıyorlar!

Yusuf A. |

İnternet abonesi olalı 2 ay oldu. 2 aylık süre içinde doğru düzgün 4-5 saat internet kullanabildim. Bu süre zarfında en az 7-8 adet arıza kaydı bıraktım ve en az 35-40 kez D-smart Net müşteri hizmetlerine telefon ettim hala da internete bağlanamamaktayım. Her aradığım da 48 saat içinde çözülecek diyorlar 48 günü geçti hala internet yok.

(Bu arada ev içi tesisatımı değiştirdim hemde çağırdığım elektrikçi ölçüm yapıp hiç sorun yok değiştirmenize gerek yok demesine rağmen kabloları komple yenilettim sırf D-Smart müşteri hizmetleri değiştirmeniz gerekiyor dedi diye. Değiştireli neredeyse 1 ay oldu hala internet yok)

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 22/02/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.