D-Smart Net 15 Gündür Bağlantı Hatası Çözülmedi.

Alpaslan Ç. |

On beş gündür bir türlü internet bağlantısını yapamadılar. Ulaştığım her asistan farklı bir arıza söyledi. Günlük beş SMS gönderiyorlar ama bir türlü sorunu çözemiyorlar. Çözemesseniz iptal edin diyorum 670 TL cayma bedeli istiyorlar, hattı da açamıyorlar. Ben şunu öğrendim bunların hepsi yetersiz. Teknik servis tekniğin t'sini bilmiyor. Hep oyalama taktiği bakalım nereye kadar devam edecek ama tanıdığım hiç kimseye D-Smart Net'i aldırtmam, tavsiye etmem ve bu olanları bütün şikayet portalların da dile getireceğim; ne olduklarını nasıl hizmet verdiklerini herkes bilsin.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  16:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 24/12/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 24 Aralık
  11:39

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart