D-Smart Net 1,5 Ayı Aşkın Süredir Yalın ADSL' e Geçişim Sağlayamayan Firma!

Erman B. |

D-Smart Net hizmetini sağlayan telefon hattım elimde olmayan bazı sebeplerden dolayı iptal edilmiş ve en kısa sürede bizzat şahsım tarafından D_Smart'ın saygıdeğer müşteri temsilcilerine yarım saatlik bir telefonda bekleme süresi sonrasında bildirilmiş;

Yalın ADSL hizmetine geçişimi sağlanacağını söylemişlerdir. Aradan 10 gün sonra tekrar aradığımda 2 gün içinde internetime kavuşacağımı söylemiş; Onun da üzerinden 1 ayı aşkın süre geçmesine rağmen fiyasko firma benim hala yalın internet hizmetine geçişimi sağlayamamıştır. Şaka gibi bir de arkadaşını D-Smart'ın renkli dünyasına kavuştur fatura indirimi kazan diyorlar, ironik değil mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman B.
  14 Ekim
  12:43

  bilgilerim güncel olmasa aradığım zaman " sayın erman Behlül " diye karşılama yapacaklarını sanmıyorum.

 • 14 Ekim
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 14/10/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.
  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ekim
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.