21 Ekim 2015

D-Smart Net 1,5 Aydır Nakil İşlemim Gerçekleşmedi...

17 Eylül tarihinde D-Smart Net müşteri hizmetleri üzerinden yeni adresime yaptığım internet yalın internet nakil başvurusu bir türlü gerçekleşmedi. Sürekli olarak müşteri hizmetleri şikayet kaydı alıyor 1 gün sonra sorununuz çözüldü diye SMS geliyor ama nasıl çözüldüğü ile ilgili aradığımda "kusura bakmayın ayarlarınız da sıkıntı olmuş hemen hallediyoruz" diye bildirip kapatıyorlar ama çözüm yok.

Aradığımda telefonu teknik servise yönlendiriyoruz sizi arayacaklar deniyor ama şimdiye kadar 1 aylık süreçte benim onları aramam dışında beni arayan olmadı. Bu nasıl bir müşteri hizmetleri anlayışıdır anlamadım. 15 dakika önce yine sizi arayacağız deyip kapattılar ve arayan olmayacak.

Ulaş 28 Okunma

Cevaplar

 • Ulaş23 Ekim 2015

  Bugün 14:30 a randevu alarak (Müşteri hizmetleri arayarak randevu verdi) 3.kez eve gelmeyen (Daha önceki randevu eçen Cumartesi gününe alınmış ve tüm Cumartesi eve hapsolmuştuk) ve yine sorunumu çözmeyen D Smart'a artık söyleyecek söz bulamıyorum. Ben artık aboneliğimin iptalini istiyorum, 1,5 aydır yaşadığım rezillik yeter sanırım...

 • D-Smart Net Temsilcisi23 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ulaş22 Ekim 2015

  1,5 aydır süren kontroller hala devam ediyor ama maalesef yine bir sonuç yok... .

 • D-Smart Net Temsilcisi21 Ekim 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön