Yasin T. Teşekkür Mesajı

Tahmini sonlandırma bedeli 0 TL olarak iptal işlemlerimi gerçekleştirdim. Teşekkürler.

D-Smart Net 11 Gündür İnternetimi Bağlamadı!

Yasin T. |

05 aralıkta 24 ay taahhütle D-Smart ve D-Smart Net kampanyasını aldım. 1 telefon görüşmesinden sonra akşamına gelip kuruldu uydu cihazı, internet 3 gün içinde bağlanılacağını söylediler. Fakat 11 gün geçmesine rağmen son 4 gündür D-Smart Net müşteri temsilcisine hiçbir şekilde bağlanılamıyor.

Minimum 10 dk hatta bekliyorsunuz ve sonuç yok eve gelecek olan telefon faturamı düşünüyorum. 16 aralıkta bayiye gidip cihazları da yanımda götürüp iptal için gerekli dilekçemi verdim. Taahhüt bozma ücreti çıkarılacak diyorlar. Sözleşme'de yazan 3.1.8 maddesine göre D-Smart taahhüt ettiği hizmeti sağlayamaz ise bütün ücretler aboneye iade edilir. Hizmet vermeyip, para kazanmaya çalışmayın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin T.
  25 Aralık
  14:11

  Tahmini sonlandırma bedeli 0 TL olarak iptal işlemlerimi gerçekleştirdim. Teşekkürler.

 • 25 Aralık
  13:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 19/12/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.