24 Mayıs 2016

D-Smart Net 1 Eve 2 Üyelik!

Yapılan üyelikteki internet alt yapısını görmediği ve kendi inisiyatifi ile benim adıma karar veren müşteri temsilcisi fiber optik değil ADSL seçmiş ve ben oturduğum sitede fiber olduğunu Superonline yetkililerinden aldığım bilgiyle D-Smart'a kanıtladığım da bana internet alt yapısını bilgisayar üzerinde değiştirmek yerine diğer müşteri temsilcisi yeni bir üyelik satmıştır. Bir diğer müşteri temsilcisi konu hakkında bilgi verip şu an 2 üyeliğiniz görünüyor diye beni uyarmaya aradığında 2 ay promosyon sözü vermiştir, ancak bunun bir garantisi yok, bir diğer müşteri temsilcisi, bu iki müşteri temsilcisinin söylediklerini tam tersine ceza ödeyeceksiniz demektedir. Şimdi burada yapılan hatanın cezasını niye müşteri ödüyor?

Bora 144 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26/05/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön