30 Mart 2015

D-Smart Net 1 Aydır İnternete Bağlanamama Problemini Çözemiyor!

1.5 senedir D-Smart Net kullanıyorum, son 1 aya kadar hatasız çalışan modem ve internet hizmeti bir anda kesildi. Modeme kendim reset atıp, kullanıcı adını ve şifresini girdim, olmadı. Müşteri hizmetleri ile yaklaşık 3-4 defa bu işlemi tekrarladık olmadı. Telekom'a arıza kaydı bırakıldı, hatta herhangi bir arıza bulunamadı, telefon hattı güçlendirildi, yine olmadı.

Belli ki modem de bir sorun var. Modemi değiştirme talebinde bulunduk, 10 TL'ye değiştirme ücreti istiyorlar. Çalışmayan bir modem için bir de değişim ücreti istiyorlar. Arıza kaydını size bilgi verilmesine bakılmaksızın kapatıyorlar. Şikayetimi 28.03.2015 cumartesi yine ilettim, hala bir geri dönüş bekliyorum.

Şükrü 159 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Şükrü30 Mart 2015

    Sayın D-Smart yetkilisi, saat 13.20'de bana 7963949 no.lu talebi açılmıştır diye mesaj geliyor, 13.45'de talebiniz sonuçlanmıştır diye başka bir mesaj geliyor. Herhangi bir bilgilendirme yapmadan nasıl bir talebi kapatıyorsunuz? İkincisi müşteri temsilcinizi arıyorum, modem değişikliği talebiniz alınmış, ki ben böyle bir şeyi onaylamadım. Yukarıda yazdığım şikayette de modem değişikliği istiyorum yazmıyor. Garanti süresi içinde bozulan bir modem için 10 TL ücret değişim ücreti istiyorsunuz, zaten bir aydır kullanmadığım bir internet servisi için ücret alıyorsunuz. Ben bu parayı vermeyi red ediyorum, eğer ki bana kusurlu ürün vermeseydiniz ben normal modemi kullanmaya devam edecektim. Böyle bir para cebimden çıkmayacaktı. Ayrıca ben D-Smart TV ve D-Smart net hizmetimi iptal ettirmek istediğimi belirtiyorum, sisteminiz de sıkıntı olduğu için yarım saat sonra benim sizi aramamı istiyorsunuz, müşterinize gösterdiğiniz değer aşikar. Ben artık sizden herhangi bir hizmet almak istemiyorum. Lütfen beni iptal işlemlerini gerçekleştirmek için arayınız.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön