D-Smart Nakil İşlemi Problemi!

Yusuf S. |

09.09.2015 tarihinde D-Smart müşteri hizmetleriyle görüşüp internetimi nakil ettirmek istediğimi söyledim. Nakil işleminin 5 iş günü içerisinde gerçekleştirileceğini işlemleri başlattıklarını söylediler. 5 iş günü bitiminde tekrar aradım ve bağlantımın yapılmadığını söyledim. Bu seferde 7 iş günü dediler. Neyse 7 iş günü bitiminde tekrar arayıp bağlantımın gerçekleştirilmediğini söyledim.

Bu seferde suçu Türk Telekom'a atıp gelmeleri gerekiyordu dediler. Ertesi gün tekrar aradım bir sorun olduğunu nakil işlemini 15.09.2015 tarihine güncellediklerini ve 5 iş günü daha beklemem gerektiğini söylediler. Yarın evimde internet bağlantım olmazsa 4 adresiminde D-Smart'tan aldığı hizmeti kapattıracağım.

Etiketler :

Üyelik Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  10:47

  Değerli Abonemiz,

  Nakil talebinize istinaden 1792330169 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 07.10.2015 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 17 Eylül
  17:01

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart

 • Yusuf S.
  16 Eylül
  19:44

  Ayrıca müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bana altyapısal bir sorun olduğunu söylediler. Kendilerine aynı binada benimle aynı d smart interneti kullanan ve benim 1 ay önce bu adreste bu interneti kullanabildiğimi söyleyip adresimde herhangi bir fiber altyapı sorunu olmadığını söyledim. Bu sefer müşteri hizmetlerindeki kişi bilmiyorum gibi absürd bir cevap verdi. Yarın itibariyle internet bağlantım açılmadığı takdirde 4 adresiminde sözleşme bitiminde d smartla ilişkisini keseceğim. Çünkü şunu çok iyi biliyorum ki adresim doğru olmakla beraber hiçbir altyapısal sorun yoktur ve yapılacak işlem en uzun 2 dakika sürmektedir. Cayma parası istenirse mahkeme yolunu kullanacağım.