28 Şubat 2015

D-Smart Müşteriyi Yanıltıyor!

27.02.2015 tarihinde D-Smart tarafından arandım ve ayda 12 TL'ye spor paketi de dahil tüm kanalların açık olacağı söylendi. 2016 yılında şampiyonlar ligi var ise aboneliğim yapılsın dedim. Müşteri temsilcisi seyredebileceğimi söyledi ve aboneliğin başladığını söyledi. Telefonu kapattıktan sonra 2016 yılında Şampiyonlar Ligini D-Smart'ın yayınlamayacağını öğrendim. Aynı gün içinde iptal etmek istediğimi müşteri hattına bildirdim ancak. İptal talebimin inceleme sonucunda haklı isem yapılacağını değilsem tazminat ödemem gerektiği bildirildi. D-Smart müşteriyi iki defa yanıltıyor. Yanıltarak abonelik yaptılar, vermedikleri hizmet için para alabileceklerini iddia ediyorlar ki alamazlar.

Onur 259 Okunma

Cevaplar

  • Onur05 Mart 2015

    d-smart temsilcisi aradı. Siz haklısınız, d-smart hazirana kadar maçları yayınlıyor. o yüzden biz sizin aboneliğinizi hazirana kadar devam ettiriyoruz. Halbuki ben 6 ay sonraki maçlar yayınlanacak diye üye olmak istemiştir. Yani şikayet sonrasında dahi 'özür dileriz sizi yanılttık üyeliğiniiz hemen iptal ediyoruz' diyeceklerine özür yerine müşteriyi yanıltmaya devam ediyorlar. Hiçbir tüketici yanıltılarak aldığı bir mal ya da hizmeti kullanmak zorunda bırakılamaz ve iptal talep edildikten sonra hizmet verilse dahi ücret ödemekle yükümlü değildir. Herkes bunu bilsin bunların oyununa gelmesin.

  • D-Smart Temsilcisi02 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön