D-Smart Müşterilerini Mağdur Etti!

Bestami B. |

Maalesef Spor hastalığı nedeniyle mecburiyetten yıllarca D-smart abonesiyim.Reklamlarında 4 Büyüklerin Avrupa hazırlık maçları ve UEFA ve şampiyonlar ligi maçları kendi kanallarında diye reklamlarını yaparak bizleri sezon başlamadan aboneliğe zorlamaktadırlar .Bugün oynanacak BJK-FEYNORD maçını maalesef maç yayın hakkını D***** kanalına satmışlar.

D-Smart Müşteri temsilcisi B**** Hanımlada bu konuyu saat 20.20 sıralarında görüştük ve neden bizleri tüketici olarak mağdur ettiklerini sordum.Ve onları hakkım gereği mahkemeye vereceğimi beyan ettim .Tekelleşen bu yayıncı kuruluşlara kim dur diyecek.Yayıncı kuruluş ne diyecek.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bestami B.
  11 Ağustos
  21:52

  Halen dönüş yok merakla bekliyorum ne dijitürk nede d-smart aynı konudaki şikayetlerime yanıt vermiyorlar. Nedenmi müşterinin haklılığı nedeniyle...

 • Bestami B.
  04 Ağustos
  18:07

  5 gün oldu dönmediler matbu klişe laflar bu laflara çocuklar bile inanmaz artık.....

 • 31 Temmuz
  15:48

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.