D-Smart Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum!

Volkan K. |

D-Smart Müşteri Hizmetleri denilen departmana ulaşamadığımdan , sadece spor amacı ile satın almış olmama rağmen Fenerbahçe-Arsenal Maçını izleyemedim.İptal ettirmek istedim.Müşteri temsilcisine her gün yaptığım denemelere rağmen ulaşmayı başaramadım.İptal ettirmeyecek bile olsam , problemlerimi bildirip çözüm alamayacağım bir firmaya para ödemek istemiyorum.Şu anda telefonum , müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için yaklaşık 1 saat 37 dakikadır , tarafıma beklediğim için teşekkür etmektedir.Sırtından para kazandığınız insanları bekletmeye hakkınız yok.Bugün ulaşana kadar hatta kalacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  15:03

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.08.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.