D-Smart Müşteri Temsilcileri Yanlış Bilgilendiriyorlar!

Ahmet Selçuk Ö. |

4 aydır hizmet aldığım D-Smart'tan yan oda kampanyası için SMS ile bilgilendirilip, çağrı merkezi (ÇM) ile görüştüm.Peşin ödemeli abone olduğumu ve bu imkandan faydalanıp faydalanamayacağımı sordum.Özellikle tekrar tekrar sorup faydalanabileceğim cevabını aldım. Evime servis yönlendirdiler ve dış kurulum yapıldı.Yayınları izlemem için gerekli kutu aktivasyonu yapılamadı.
Sorunun ne olduğuna gelince, peşin ödeme ile abone olduğum için kampanyadan faydalanamayacak olmammış.
Şimdi özellikle ben ÇM yetkilisine bunu sordum mu?Sordum. Olur dedi mi dedi. Şu ana kadar onlarca kez CM yi arayıp soruna çözüm bulamadım. Paramı da iade etmediler.Hizmet vereceğiz deyip parayı alıp hizmet vermemek ne demektir?

Etiketler :

Para İadesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Selçuk Ö.
  02 Şubat
  22:29

  15 Ocak 2016 tarihinde Tüketici Hakem Heyeti kararı elime ulaştı. Haklı bulundum ve taleplerimin başvuru tarihi itibariyle oluşan yasal faizi ile ödenmesine karar verildi.
  D-Smart la bu konuda yazılı ve sözlü iletişime geçtim. Fakat d-Smart hala aynı kalitesiz davranışı sergilemeye devam ediyor. Ben de kararda belirtildiği gibi icraya veriyorum.

 • Ahmet Selçuk Ö.
  28 Kasım
  14:22

  şikayetime kasım ayı oldu bir cevap veren yok, cevap verildi denmiş ama tamamen yalan. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum, sonucunu bekliyorum.

 • Ahmet Selçuk Ö.
  24 Ağustos
  06:36

  müşteri memnuniyeti sıfır, hizmet kalitesi sıfır, çalışanlar bilgisiz, DSmart yayın içerik sıfır. Daha ne diyeyim.

 • 22 Ağustos
  16:44

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz