20 Ağustos 2014

D-Smart Müşteri Temsilcileri Yanlış Bilgilendiriyorlar!

4 aydır hizmet aldığım D-Smart'tan yan oda kampanyası için SMS ile bilgilendirilip, çağrı merkezi (ÇM) ile görüştüm.Peşin ödemeli abone olduğumu ve bu imkandan faydalanıp faydalanamayacağımı sordum.Özellikle tekrar tekrar sorup faydalanabileceğim cevabını aldım. Evime servis yönlendirdiler ve dış kurulum yapıldı.Yayınları izlemem için gerekli kutu aktivasyonu yapılamadı.
Sorunun ne olduğuna gelince, peşin ödeme ile abone olduğum için kampanyadan faydalanamayacak olmammış.
Şimdi özellikle ben ÇM yetkilisine bunu sordum mu?Sordum. Olur dedi mi dedi. Şu ana kadar onlarca kez CM yi arayıp soruna çözüm bulamadım. Paramı da iade etmediler.Hizmet vereceğiz deyip parayı alıp hizmet vermemek ne demektir?

Ahmet 360 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet02 Şubat 2016

  15 Ocak 2016 tarihinde Tüketici Hakem Heyeti kararı elime ulaştı. Haklı bulundum ve taleplerimin başvuru tarihi itibariyle oluşan yasal faizi ile ödenmesine karar verildi. D-Smart la bu konuda yazılı ve sözlü iletişime geçtim. Fakat d-Smart hala aynı kalitesiz davranışı sergilemeye devam ediyor. Ben de kararda belirtildiği gibi icraya veriyorum.

 • Ahmet28 Kasım 2014

  şikayetime kasım ayı oldu bir cevap veren yok, cevap verildi denmiş ama tamamen yalan. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum, sonucunu bekliyorum.

 • Ahmet24 Ağustos 2014

  müşteri memnuniyeti sıfır, hizmet kalitesi sıfır, çalışanlar bilgisiz, DSmart yayın içerik sıfır. Daha ne diyeyim.

 • D-Smart Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön