18 Ağustos 2015

D-Smart Müşteri Temsilcileri Yanıltıyor!

1 sene önce bir TV kampanyası ile üye oldum. Sonrasında aboneliğime net ekletmek istediğimde müşteri temsilcisi bana bir kampanyadan yararlanmayı teklif etti fakat yeterince bilgilendirmemesi sonucu diğer aboneliğimi iptal etmem gerektiğini söylemediği için 6 ay kullanmadığım ürüne fatura işledi. Sonrasında uzun çabalar sonrası bu aboneliğimin iptalini başardım. O zaman bir başka müşteri temsilcisi arayarak ek bir teklif ile yan oda kampanyası dedikleri üründen daha uyguna faydalanmayı teklif etti ve kabul ettim. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçip yayınları izleyemediğimi belirtmeme rağmen hem vaat edilen hizmeti alamayıp hem de temmuz ayı fatura bedeli olarak 45 TL gibi bir rakam karşıma geldi.

Gokhan 113 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.08.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön