D-Smart Müşteri Memnuniyetsizliği!

Sedat T. |

Yaklaşık 2 haftadır malum televizyon yayını hizmeti alamıyorum. Konu ile ilgili servis sağlayıcısının çözüm yönteminden memnun değilim. Müşteri hizmetleri tarafından uydu alıcısında problem olduğu söyleniyor. Ayrıca teknik ekip gönderdikleri takdirde 45 TL bir ücret tahsis edileceği ve sorun çözülmese bile bu ücretin alınacağı söylendi.

3 senedir kullandığım bu dijital platform ile ilk defa bu problemi yaşamasam müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiklerini hiç anlayamayacaktım! Son olarak 05.06.2016 tarihinde iki defa müşteri hizmetlerini aradım. Toplamda 20 dk. 2 saniye bekletildim. Her şey için teşekkürler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  14:31

  Değerli Abonemiz,

  Kanallarda yaşanan sinyal sorununuz ile ilgili uydu alıcınız ve ekipmanlarınızı yapılandırdık. Sorununuzun devam etmesi nedeniyle teknik servis hizmeti önerdik ,yetkili servisten kendiniz destek alacağınızı belirttiniz. Dış kurulum kaynaklı sorunlarda müşteri hizmetleri tarafından destek verilememektedir. Talebiniz doğrultusunda yetkili servis adresinize gönderilmektedir.

  Saygılarımızla.

 • 06 Haziran
  14:30

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart