17 Ekim 2016

D-Smart Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin Bekleme Süresi!

Bu firma beni aradı ve T** T**'un yapısına katıldıklarını, taahhütümüzün bittiği için daha avantajlı bir teklifleri olduğunu ve memnun kalmadığımız sürece istediğimiz zaman cayma süremizin olduğunu söylediler. T** T***u aradığım zaman böyle bir yapıya katılma olmadığını, ayrıca taahhütümüzün bitmediğini öğrendim.

Firmaya ulaşmaya çalıştığımda müşteri hizmetlerine bağlanmak için 30 dk bekledim ve üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi belirttiğimde 78 lira gibi bir cayma bedeli çıkarttılar daha 4 gün olmasına rağmen. Tüketici haklarına başvurmakla kalmayıp her yerde paylaşacağım bu durumu. Bunu okuyan herkese de samimiyetimle söylüyorum.

Bora 122 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön