13 Şubat 2014

D-Smart Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Yanlış Bilgi Verdi

15.01.2014 tarihinde 2 yıllık olarak satın aldığım Dizi HD paketini Süper pakete yükseltmek istedim. Dün ve bugün iki müşteri yetkilisiyle görüştüm. İkisi de mevcut 2 yıllık anlaşmamın aynı sürelerde yükseltilmesi için 111.91 TL fark ödemem gerektiğini söylemesine rağmen sürenin süper paket için 1 yıllık yapıldığını öğreniyorum. Üçüncü aradığım kişi yanlış bir bilgi verilmiş diyor. İki kişide mi yanlış bilgi veriyor. Bu nasıl bir iş bilmezliktir.

Burak 98 Okunma

Cevaplar

  • Burak 16 Şubat 2014

    Halen ücretimi iade etmediler. Müşteri hizmetleri gerçekten kötü çalışıyor. İki kişi aynı yanlış bilgiyi verir mi? Bu ekibi denetleyen yok mu? Hatanın ve müşteri mağduriyetinin bedeli yok mu? Birisi açsın da özür dilerim desin. Koca bir sıfırı hakediyorlar.

  • Burak 13 Şubat 2014

    Hep aynı şey yapılıyor. Müşteriye geri dönüş yapmadan ilgili firma sorunu kapatıyor. Dolayısıyla en hızlı sorun kapatan firma! olunuyor. Değerli sikayetvar.com yetkilileri; sizlerden ricam eğer mümkünse bu şikayetlerin kapatılmasında, müşteri ile temasa geçilmesi/sorununun çözülmesi şartı arayınız. Aksi durumda, şikayete cevap verildi statüsüne geçilmesine izin vermeyiniz. Şikayet SLA oranlarının daha doğru istatistikler vermesi ve firmaların zaman kazanmak adına stratejik hilelere başvurması için bu yolun daha doğru olduğunu düşünüyorum. Tşk.

  • D-Smart Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön