24 Mayıs 2014

D-Smart Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi.

Aboneliğim için D-Smart müşteri hizmetlerini aradım. Önce adıma ait bir abonelik bulamadılar biraz yaklaşık 6 sorudan sonra abonelik bilgilerime ulaşıldı. Sorduğum soruların hepsine yanlış cevap verilerek yanlış yönlendirildim. En son başka bir arkadaşına aktararak o kişi sorunumu tekrar en baştan dinleyerek çözmeye çalıştı. Sonuç tahminen 25-30 dakika benim telefonuma ücret yansıdı.

Elif 127 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 30.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön